O upratovacej firme Skcleaning

Sme dynamickou spoločnočnosťou SKcleaning, ktorá ponúka komplexné upratovacie služby pre firmy ako aj súkromné osoby. Dbáme na vysokú úroveň poskytovaných služieb, odbornosť a zaškolených zamestnancov nech je bezstarostný priebeh zaručený.

Profesionálne upratovacie služby poskytujeme v Bratislave a v okolí. Okrem štandardného pravidelného a jednorázového upratovania ponúkame aj ekologické, jarné, vianočné, kolaudačné, generálne upratovanie. Poradíme si aj s hĺbkovým upratovaním po nájomníkoch, maliaroch, rekonštrukciách, kolaudácií, stavebných prácach a podobne.

Naši zákazníci môžu využiť aj iné služby spojené s upratovacím servisom ako umývanie okien až do výšky 10m, strojové čistenie podláh, parné čistenie, dezinfekcia vzduchu priestorov, kosenie trávnikov, letná a zimná údržba či tepovacie služby.

Pri práci používame profesionálne čistiace prostriedky a náradie. Kladieme dôraz na šetrnosť ku všetkým typom povrchov. V prípade neúmyselného zavinenia je naša spoločnosť poistená.

Upratovanie ponúkame pre firmy, domácnosti, kancelárie, obchodné priestory, sklady, výrobné haly, komerčné priestory, premyselné objekty, rodinné domy, hotely, stavebné firmy a iné.

Máme individuálny prístup ku každému zákazníkovy. Pre svojich pravidelných zákazníkov máme pripravené rôzne zľavy a ponuky.

Sme tu pre Vás už od roku 2004.

ReferenciePrečo si vybrať nás?

CENA

Priaznivá cena a vysoká kvalita poskytovaných služieb.

PERSONÁL

Profesionálny, zaškolený upratovací tím, pre Vašu domácnosť a firmu.

DOPRAVA

V rámci Bratislavy doprava k vám ZDARMA.

TECHNOLÓGIE

Profesionálne čistiace prostriedky a technológie.

KONTROLA KVALITY

Pravidelný kontrolný systém kvality poskytujúcich služieb.

POISTENIE

Naša firma je poistená proti neúmyselným škodám.