Upratovanie kancelarií v Bratislave

Upratovanie kancelárskych priestorov sa nemusí zdať ako náročná práca. Je však rovnako dôležitá ako napríklad upratovanie a čistenie veľkých výrobných hál. Funkciou totiž nie je iba urobiť poriadok, ale aj zabezpečiť trvácnosť priestorov. Aké sú ďalšie benefity profesionálneho upratovania kancelárií si povieme v našom článku.

Čo získate profesionálnym upratovaním kancelárií?

Pravidelné a precízne upratovanie externou firmou nie je dôležité iba v domácnosti, ale aj na pracovisku, kde trávite väčšinu dňa. Krásne a čisté prostredie vás totiž motivuje aj k lepším výkonom a vytvára príjemnú pracovnú pohodu. V neposlednom rade tiež zabezpečuje dlhšiu životnosť interiérov a čo je najdôležitejšie, aj zdravotnú nezávadnosť prostredia.

Čo ďalšie môžete získať profesionálnym upratovaním externou firmou? Pripravili sme pre vás stručný zoznam:

 • Odpadajú pracovné zmluvy s upratovačkami - ide o pomerne častú činnosť, keďže upratovačky sa vo firmách často menia.
 • Vyhnete sa problémom so zháňaním náhrady ak upratovačka náhle nepríde do práce.
 • Nemusíte viesť mzdovú a dochádzkovú agendu v súvislosti s prácou upratovačky.
 • Ušetríte na čistiacich prostriedkoch a nákladoch za pracovné pomôcky a oblečenia pre upratovačky.
 • Bonusový tip

  Nezabudnite si overiť, či má upratovacia firma zabezpečené BOZP. Vám tým pádom v súvislosti s upratovaním táto povinnosť odpadá - nemusíte školiť vlastné pracovníčky.

  V čom spočíva profesionálne upratovanie kancelárií?

  Profesionálne upratovanie si môžete zaobstarať jednorazovo, alebo aj pravidelne. Získate tým upratovací servis, ktorý spočíva napríklad v umývaní a dezinfekcii podlahy, vysávaní kobercov, umývaní a leštení zrkadiel, dezinfekcii kuchynských priestorov a dokladaní sanitárnych potrieb, tepovaní, hĺbkovom čistení a čistení zárubní dverí, riešení odpadov a vykonávaní kompletného hygienického servisu